2009 m. spalio 3 d.

Apsilankymas nacionaliniame hamfeste (UK).

Spalio 2-3 dienomis su vyresniuoju sūnumi Emiliu apsilankėme viename iš didesnių renginų vykstančių UK (National Hamfest). Didesnieji gamintojai pristatė paskutinius savo gaminius. Nemažai buvo naudotos aparatūros įsigyti už prieinama kainą. Apsilankėme pirma kartą GB4FUN stende. RSGB finansuojamas kilnojamas stendas su viduje imontuota šiuolaikiška įranga. Šis stendas aplanko mokyklas, kolegijas taip supažindinamas jaunimą su radijo mėgėjiška veikla. Malonumas nepigus, bet jaunimas tokiu atveju realiai susipažysta su ham radio.
Toliau sekė ilga ekskursija ir "akių ganimas" po paviloną.
Kaip įprastai didieji gamintojai pristatė savo naujuosius kūrinius. Vienas iš jų naujas "Kenwood" transiveris. Išvaizda analogiškas gerai užsirekomendavusiam TS-570 (planuojams pradėti pardavinėti oficialiai nuo 2010).
Didžiausią pavilijono dalį užėmė "LUSO Towers". Jei neklystu šio "bokštelio" kaina renginio metu buvo £24,000....kas būtu nei daug nei mažai lietuviškais pinigėliais apie 91,000 Lt.
Vyresnėliui didžiausią ispūdį paliko didieji "Icom" ir "Yaesu"žaisliukai. Nes juos galimo buvo realiai pačiupinėti bei pasukinėti rankinėles. Vos galima buvo atitraukti...kaip ir tetuką ;)

Viena iš mane sudominusių stendu buvo "Bonito" programinės įrangos gamintojų stendas. Jie pristatinėjo savo naujausią "RadioCom" 6 versija. Aš asmeniškai su ją pirma karta susipažinau, bet visos šios programos galimybė išties stulbinančios.Tiesa galite parsisiūsti šios programos demo versija. Reikės ir pačiam asmeniškai vėliau ja išbandyti.
Renginys išties buvo vertas dėmesio. Abu gryžome pilni gerų įspudžių su mintimi sugryžti ir kitamet.

73! Kęstutis Grantham-Palanga-ly3k/m0pkz

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą