2011 m. kovo 1 d.

Kelionių akimirkosSveiki, gera pagaliau grįžti namo!!!! Per pastaruosius keletą mėnesių teko pabuvoti tiek Didžiojoje Britanijoje, tiek Norvegijoje ir štai jums keletas fotoaparatu pagautų akimirkų.Svečiuose pas "LA1WRA": nuotraukos apačioje matosi keletas telegrafinių raktų, kurie prijungti prie žemadažnio generatoriaus, šeimininkas praeidamas vis neatsispiria pagundai supypsenti CQ. :)

Svečiuose pas "LA1WRA": štai matome papuolę į patalpą. Stalas kairėje skirtas konstravimui, stalas dešinėje darbui su laikrodžiais, nes šeimininkas yra laikrodininkas profesionalas (bent jis man taip sakė).


Svečiuose pas "LA1WRA": štai ir pats šeimininkas demonstruoja savo naujai gautą žaislą ic-7700, smagu buvo žiūrėti kaip žmogus džiaugiasi, nemeluosiu man ir pačiam seilė varvėjo. :)


Svečiuose pas "LA1WRA": štai šita mėlyna panelė padarė ispūdį, nes joje yra komutuojamos antenos visai tai gausybei aparatų.Svečiuose pas "LA1WRA": tiesiog nelabai galiu pakomentuoti,


žavu!!!! :)Svečiuose pas "LA1WRA": šioje nuotraukoje matosi daugeliui pažįstami serijiniai modeliukai, beje jie turi ko gero visus įmanomus ir jiems skirtus priedus to siūlo gamintojas.

Svečiuose pas "LA1WRA"


Tiesiog malonu i visa tai žiurėti, viskas gražiai sudėliota, laidai paslėpti (kiek tai buvo įmanoma). Jausmas toje aplinkoje gali būti apibudinamas kaip: "mažas vaikas žaislų parduotuvėje".


Žinoma, galima sakyti " kam to reikia" ar panašiai, vienintelis dalykas ka galima pasakyti jei matosi kažkokių trūkumų " padarykit geriau". :) Vos nepamiršau, visoje galybėje matytų QSL kortelių puikavosi daug Lietuviškų Šaukinių: LY1G; LY1000G; LY5W; LY20INDP ir t.t.


Beje, visi nuotraukose matyti aparatai yra pilnai veikiantys ir pajungti prie antenų.

šioje nuotraukoje vaizdas naktį prie vietos kur buvau apgyvendintas.
Penkto pagal dydį Norvegijos miesto Ålesund keltai

Penkto pagal dydį Norvegijos miesto Ålesund centras, beveik kaip Venecijoj tik čia horizonte šypsosi kalnai :)
Štai vaizdas kurį matydavau sėdėdamas prie savo radijo aparatų, žinau skaudinu širdį žvejams. Deja man meškerės viso labo pagalbinė priemonė antenoms prilaikyti. :)


Šiam kartui tiek iš Norvegijos, kam bus įdomu papasakosiu eteryje.
Apie Angliją negaliu nieko daug papasakoti nes nenuveikiau nieko dideliai hamiško, tik tiek kad eteris smarkiai prišiukšlintas, repiteriai leisgyviai ir 2m diapazonas spengia nuo tylos.Iš ten parsivežiau tik vieną tikrai gerą nuotrauką, žinoma jei gerokai trūksta kokybės, nes fotoaparatas liko namuose tai teko naudotis telefonu.Manau šita gatvė turėtu buti tarsi "Meka" Lietuvos radio mėgėjams. :D
Šitam kartui tiek ir iki sekančių malonių 73!!!!  LY1AKM

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą